Heli- ja videvikufestivalil ERMi ÖÖ “Pööriööriööriöö” esmaesitlus

Muuseumi salapärastes soppides sõlmitakse heli- ja videvikufestivalil ERMi ÖÖ osavalt kokku põnevaid helimaastikke, mis üheltpoolt kannavad  eneses mälestusi vanematest aegadest ja teiselt poolt mõlgutavad moodsa ajastu tehnoloogilise maailma poolt juhitud mõtteviise. Segakoor K.O.O.R. esmaesitleb selles öös Mikita / Jürjendal / Kirikmäe teost “Pööriööriööriöö“.

Esimesel toimumiskorral keerab ERM-i kevadine pööriöö end hetkeks karge kliimaga põhjamaa suunas ja esinevad valitud artistid Islandilt, Soomest ning Eestist – seitse põnevat esinejat neljal laval, ühendajaks püsinäituse “Kohtumised” ajarada!

Heli- ja videvikufestival ERMi ÖÖ on Maailmafilmi festivali lõppakordiks. 15. Maailmafilmi festival, mis toimub ERMis 19.-24. märtsini 2018 on esmajoones dokumentaalsele kinokunstile pühendatud filmifestival, mille eesmärgiks on ehitada silda filmitegijate ja filmide vaatajate vahel. Filmiprogramm pöörab rõhku nii igapäevaelus toimuvatele kultuuride vahelistele kontaktidele kui kultuuri esitustele maailma eri paikades.

Heli- ja videvikufestival ERMi ÖÖ kava:
kl 19.30 – Verde (FI) Kukemuru ambient-ruumis Hurda saali esisel alal
kl 20 – Puuluup Hurda saalis (sissepääs 0-korruselt)
kl 21 – Vaiko Eplik teatrisaalis
kl 22 – Mikita / Jürjendal / Kirikmäe ja segakoor K.O.O.R. – “Pööriööriööriöö” esmaesitlus silla-alal
kl 23 – Myrra Rós (IS) teatrisaalis
kl 24 – Silver Sepp silla-alal
kl 01 – Haldi Kukemuru ambient-ruumis Hurda saali esisel alal

Piletid Piletilevist või kohapeal.
https://kultuur.err.ee/690362/valdur-mikita-tekstid-said-esmakordselt-viisistatud

Comments are closed